Jmenujeme se Jiří Šklíba a Lenka Černínová a vítáme Vás na našich stránkách JLFoto. K vzniku této stránky pomohlo náhodné setkání dvou lidí, a to fotografa a vizážistky, kdy nás napadlo spojit své zkušenosti a začít je dále rozvíjet a nabízet jako službu všem, kdo má zájem o krásné fotky. Momentálně se zaměřujeme především na focení portrétu a rodinné fotografie. Náš další cíl jsou svatby, které jsou naší hlavní prioritou. Nově se zabýváme food stylingem a focením gastronomie. Věříme, dáte-li nám svoji důvěru, že Vám budou pořízené fotografie přinášet radost velmi dlouhou dobu.

Naše fototechnika a další


Na vaše focení používáme profesionální fotoaparát od značky NIKON formátu Full Frame a to typy D850 , ktery ukládajá na dvě karty ( nechceme zažít situaci, kdy se vám budeme muset omluvit za to, že jsme Váš svatební obřad sice nafotili, ale karta se záhadným způsobem vymazala) . Použití špičkových objektivů bereme jako samozřejmost a pokryjeme scénu od 24mm do 200mm. 

Postprodukci fotek provádíme v profesionálním editoru a na zkalibrovaném monitoru tak, aby následný tisk, který mimochodem taky poskytujeme, byl co nejvěrohodnější a pro vás nejpěknější. Jestli budete mít zájem vytvoříme pro vás i fotoknihu. 

Máme možnost přímého tisku na místě focení. Znáte to: na svatbě se sejde celá rodina, a to kolikrát s různých koutů naší republiky a je určitě pěkné, když si člen Vaší rodiny může rovnou odvézt pár momentek s Vámi hned na hotové fotografii. Dále tiskneme až do formátu A3+ (329mm x 483mm) .

Fotíme venku i v našem ateliéru. Máme možnost k Vám dojet domů a nafotit Vás přímo tam, kde se cítíte dobře. K tomu máme i řadu světel a různých softboxu a odrazek, tak aby fotky vypadaly krásně. Svatbu jsme schopni nafotit kdekoliv po celé České republice.